"Chemia na okładce" - edycja 2024

Konkurs „Chemia na okładce” – edycja 2024

Już 1 maja 2024 rusza III edycja konkursu "Chemia na okładce”.  Konkurs skierowany jest do studentów Licencjatów i Magistrantów, którzy w tym roku bronią swoje prace dyplomowe.

Konkurs "Chemia na okładce" polega na stworzeniu graficznej/artystycznej ilustracji tematu własnej pracy dyplomowej. Prace w formacie A4 można tworzyć dowolną techniką. Wszelkie informacje zawarte są w regulaminie konkursu:

Prace konkursowe należy przesyłać w terminie od 1 maja do 30 czerwca 2024 na adres mailowy: konkurs.okladka@chemia.uni.lodz.pl.

W zgłoszeniu poza pracą konkursową (plik w formacie TIFF lub JPEG) należy podać również następujące dane: imię i nazwisko Dyplomanta, rok studiów, temat pracy dyplomowej, promotor i opiekun pracy dyplomowej, adres poczty elektronicznej (zarówno poczty uniwersyteckiej, jak i prywatnej).

Wszelkich informacji udziela dr Barbara Burnat (e-mail: barbara.burnat@chemia.uni.lodz.pl).

Serdecznie zapraszamy wszystkich Dyplomantów do zabawy. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!