- Uniwersytet Łódzki
- Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego
- Strefa doktoranta
XVII Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików
W imieniu Komitetu Organizacyjnego XVII Sesji Magistrantów
i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików
mamy przyjemność poinformować, że 11.05.2026 r. rozpoczęła się rejestracja uczestników tegorocznej Sesji, która odbędzie się 09.06.2026.
Lokalizacja tegorocznej Sesji uległa zmianie! Zapraszamy na Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej, przy ul. Pomorskiej 149/153.
Sesja odbędzie się na Małej Auli.
Serdecznie zachęcamy magistrantów oraz doktorantów do udziału w wydarzeniu i prezentacji wyników swoich badań naukowych
w formie posterów oraz komunikatów ustnych.
Rejestracja trwa do 25.05.2026.
Formularz rejestracyjny
Serdecznie zapraszamy do udziału!

