Najczęściej wyszukiwane:

Zasmakuj studiowania w Łodzi – na Wydziale Chemii UŁ

W miniony piątek gościliśmy przedstawicieli kadry dydaktycznej – dyrektorów i pedagogów szkół średnich z województwa łódzkiego, dolnośląskiego i świętokrzyskiego. Wizyta studyjna było częścią akcji „Zasmakuj studiowania w Łodzi”, organizowanej przez Urząd Miasta Łodzi i #MłodziwŁodzi.

Opublikowano: 26 września 2023

„Zasmakuj studiowania w Łodzi” to cykl wydarzeń zachęcających do studiowania w naszym mieście. Uczestnikami akcji zazwyczaj są młodzi ludzi – uczniowie szkół średnich z województwa łódzkiego. Tym razem 3-dniowe spotkanie (w dniach 22-24.09.) skierowane zostało do kadry pedagogicznej i ambasadorów opinii z całej Polski. Przyjechali do nas z Wielunia, Wrocławia, Łowicza, Skierniewic, Kutna, Kielc, Lubina, Legnicy i Sycowa.  

Podczas wizyty na Uniwersytecie Łódzki nasi goście z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem poznawali laboratoria i obszary badawcze realizowane przez Wydziału Chemii UŁ. Prezentacji tej działalności dokonały zespoły naukowców prowadzonych przez 

Oprócz Uniwersytetu Łódzkiego, dyrektorzy, nauczyciele i pedagodzy odwiedzili także Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Politechnikę Łódzką. Częścią programu było również poznawanie codzienności nasze miasta – miejsc związanych z kulturą, sportem i rekreacją, w których można wypocząć i dobrze spędzić wolny czas.  

Uniwersytet Łódzki - studiuj z nami 

Uniwersytet Łódzki

Redakcja: Centrum Komunikacji i PR

Zdjęcia: Maciej Andrzejewski

ul. Tamka 12,
91-403 Łódź

tel: 42/635 57 44, 42/635 57 43
fax: 42/635 57 44

Funduszepleu
Projekt Multiportalu UŁ współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach konkursu NCBR