Zwycięzcą konkursu jest Kacper Podpora, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.
Drugie miejsce zajęła Michalina Świniarska, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.
Trzecie miejsce zdobyła Idalia Joachimiak, uczennica XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Piotrowiczowej W Łodzi.
Komitet Organizacyjny ACCh postanowił przyznać jedno wyróżnienie. Otrzymał je, zdobywca czwartego miejsca, Aleksander Chmielewski, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.
Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w trakcie uroczystego zakończenia tegorocznej edycji Akademii Ciekawej Chemii. Odbędzie się ono 17 czerwca br. w Auli Wydziału Chemii UŁ, przy ulicy Tamka 12, o godzinie 15.30.
Obok nagród rzeczowych i dyplomów, dodatkową nagrodą dla 18 (a w bieżącym roku 19) najwyżej sklasyfikowanych osób jest kwalifikacja do trzydniowych warsztatów chemicznych. Odbędą się one w dniach od 15 do 17 czerwca br. w laboratoriach dydaktycznych naszego wydziału.
Dokładna lista rankingowa wraz z zajętymi miejscami oraz z punktacją jest zamieszczona na stronie ACCh w postaci pliku pdf.
