Studenckie Koło Naukowe Chemików UŁ
Honorowi Członkowie
Spotkanie SKNCh UŁ
SpotkaniaSerdecznie zapraszamy na zebranie Koła, które odbędzie się 14 listopada (środa) o godzinie 16:00 w sali 1-022. Podczas spotkania zostanie wygłoszony referat, który przedstawi Szymon Jarzyński- student I roku studiów doktoranckich na Wydziale Chemii.
Studencie jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w spotkaniu oraz pracach koła-zapraszamy!!!!
Spotkanie SKNCh UŁ
SpotkaniaSerdecznie zapraszamy na zebranie Koła, które odbędzie się 29 czerwca (piątek) o godzinie 14:00 w sali 1-022. Zebranie będzie dotyczyło spraw organizacyjnych związanych z letnim obozem naukowym "Garbatka Letnisko 2012"*. Zaplanowany został również referat pt.:"Oznaczenia parametrów fizykochemicznych wód naturalnych prowadzone przez SKNCh UŁ", który przedstawią Paweł Tokarz i Justyna Stachniuk.
Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w spotkaniu oraz pracach koła-zapraszamy!!!!

* Spotkanie obowiązkowe dla uczestników obozu "Garbatka Letnisko 2012"
III Piknik Wiedzy i Nauki UŁ
PiknikW dniu 1 czerwca odbył się III Pikinik Wiedzy i Nauki UŁ pod hasłem przewodnim "Univers&Ty". Jak co roku, członkowie naszego Koła dumnie reprezentowali Wydział Chemii, propagując zamiłowanie do chemii wśród młodzieży poprzez ukazanie jej kolorowej i wybuchowej natury. Piknik był również, dla nas, dobrą okazją do integracji i świetnej zabawy.
Zobacz jak się bawiliśmy :)
Spotkanie SKNCh UŁ
SpotkaniaSerdecznie zapraszamy na zebranie Koła, które odbędzie się 22 maja (wtorek) o godzinie 16:00 w sali 1-022. Podczas spotkania zostanie wygłoszony referat pt.:"Chemicy - ojcowie fizyki", który przedstawi Paweł Tokarz- student II roku studiów doktoranckich na Wydziale Chemii.
Wyjazd do Instytutu Problemów Jądrowych im. A. Sołtana
WycieczkiW piątek 27 kwietnia 2012, członkowie SKNCh UŁ wraz z zaprzyjaźnionymi pracownikami Wydziału Chemii UŁ, wzięli udział w wizycie w Instytucie Problemów Jądrowych w Świerku. Podczas wyjazdu zapoznali się z pracą jedynego działającego w Polsce reaktora jądrowego „Maria”, służącego do celów naukowych i medycznych oraz mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć laboratoria Ośrodka Badawczo‑Rozwojowego Izotopów „POLATOM”. Dodatkowo wzięli udział w 2 wykładach dotyczących energetyki jądrowej oraz zagadnień związanych z promieniotwórczością, wygłoszonych przez pracowników IEA.
Zobacz zdjęcia z naszego wyjazdu
XII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki
XI FestiwalW sobotę 21 i niedzielę 22 kwietnia zapraszamy w godzinach od 10 do 18 do Manufaktury, na tradycyjny Piknik Naukowy. Tym razem stoiska (w tym również nasze) rozmieszczone są od strony ul. Karskiego obok Magazynu Bawełny. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia co nowego przygotowaliśmy w tym roku!!!

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?