Studenckie Koło Naukowe Chemików UŁ
Honorowi Członkowie
Witaj na stronie Studenckiego Koła Naukowego Chemików Uniwersytetu Łódzkiego.
Spotkanie
SpotkaniaSerdecznie zapraszamy na spotkanie Koła, które odbędzie się 10.03 o godz. 17 . Spotkanie będzie dotyczyło spraw organizacyjnych, a także zostanie przedstawiona propozycja Zastępcy. Studencie! Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w spotkaniu oraz pracach koła-Zapraszamy!!!!
Spotkanie
Spotkania19.02 odbyły się wybory na stanowisko przewodniczącego Studenckiego Kola Naukowego Chemików UŁ została nim Kinga Kaczmarska. Podczas spotkania również omówiono dalsze prace Kola oraz została przedstawiona prezentacja pt: ''Elektroda diamentowa w analityce chemicznej''
Spotkanie
SpotkaniaSpotkanie koła chemików odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:30 w sali 4-113. ^KLIKNIJ NA TEKST^
Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem
PTChemNajbliższy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej PTChem odbędzie się w sobotę 7 grudnia 2013 w gmachu Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. W tym roku oprócz wykładów zaproszonych gości odbędzie się również sesja posterowa. Więcej informacji na stronie http://www.ssptchem.pl/pl/aktualny-zjazd
Spotkanie
SpotkaniaZapraszam Was wszystkich na spotkanie Koła, które odbędzie się w czwartek tj. 6.06 o godz. 16.00 -- jest to spotkanie obowiązkowe.
WARKA
WycieczkiW piątek 10 maja Studenckie Koło Naukowe Chemików UŁ wraz ze studentami z naszego wydziału uczestniczyło w wycieczce do Browaru w Warce. Umożliwiono nam obejrzenie hali produkcyjnej, całego obiektu, a na koniec degustacje piwa. Dziękujemy serdecznie opiekunom w szczególności dr Pawłowi Urbaniakowi oraz organizatorom wycieczki Grecie i Kindze za miło spędzony czas i możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy o Złocistym Trunku od tzw. zaplecza.
SpotkaniaSzanowni Studenci,

20 marca (środa) o godzinie 18:00 w Sali 022 w Instytucie Chemii przy ul.Tamka 12 odbędzie się zebranie Studenckiego Koła Naukowego Chemików UŁ. Zebranie dotyczyło będzie głównie spraw organizacyjnych- omówienie dalszych planów naukowych na semestr letni roku akademickiego 2012/2013. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w spotkaniu oraz pracach koła - zapraszamy!
Spotkanie
SpotkaniaSerdecznie zapraszamy na spotkanie Koła, które odbędzie się 21.02 o godz. 18 w sali 014. Spotkanie będzie dotyczyło spraw organizacyjnych, a także zostanie przedstawiona propozycja Zastępcy oraz Skarbnika. Studencie! Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w spotkaniu oraz pracach koła-zapraszamy!!!!
Wybory
SpotkaniaDnia 10 stycznia 2013 roku odbyło się Walne Zebranie członków SKNCh UŁ, podczas którego w głosowaniu tajnym została wybrana nowa przewodnicząca naszego Koła - Greta Utecht.
Walne Zebranie*
SpotkaniaSerdecznie zapraszam na Walne Zebranie Koła, które odbędzie się 10 stycznia 2013 roku (czwartek) o godzinie 17:30 w sali 1-022. Podczas spotkanie odbędą się wybory nowego prezesa Koła.

* Spotkanie obowiązkowe!!!
Spotkanie wigilijne SKNCh UŁ
ŚwiętaSerdecznie zapraszamy, wszystkich członków SKNCh UŁ oraz zaprzyjaźnionych pracowników, na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 19 grudnia 2012 roku (środa) o godz. 18.30 w sali 101.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?